Rij met de coole MINI Cooper! Dit prachtige LEGO model van de klassieke MINI Cooper Mk VII heeft allerlei authentieke details, zoals een klassiek groen-wit kleurschema met witte spiegels en strepen, beweegbare deuren, motorkap en achterklep, sportieve mistlampen, gedetailleerde motor en aparte ruimte voor het reservewiel. Haal het dak eraf en bekijk het beige interieur met stoelen met bekledingspatroon, houtkleurig dashboard, draaibaar stuur en beweegbare versnellingspook en handremhendel. Uiteraard zijn er ook een picknickmand en een deken aan boord, zodat je MINI Cooper klaar is voor een tochtje naar het platteland!
Met beweegbare deuren, motorkap en achterklep, reservewiel in aparte ruimte, gedetailleerde motor en 2 mistlampen. Accessoires: picknickmand, fles en deken voor een nostalgische picknick. Een authentieke replica van de MINI Cooper Mk VII. Klassiek groen-wit kleurschema met witte zijspiegels en racestrepen. LEGO 10242 Mini Cooper is geschikt voor kinderen vanaf 16 jaar.
De LEGO Creator Expert Mini Cooper - 10242 heeft 1077 onderdelen en heeft een klassieke witte kleur. De afmetingen zijn 50 cm breed, 8 cm hoog en 45 cm lang. Het speelgoedthema is stadsleven en de speelmethode is open ended speelgoed. Het is een bouwset van het type STEM-speelgoed binnen het thema engineering. Dit product is geschikt voor kinderen vanaf 16 jaar en heeft geen batterijen nodig voor gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Mini Cooper - 10242 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,99 voor LEGO Creator Expert Mini Cooper - 10242 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 321,99 op 04-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 222,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1077 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10242 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 352 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015122467 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Mini Cooper - 10242 aankoopt