Beleef urenlang speelplezier met de LEGO® Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 set! Ontdek een levendige wereld vol pret en leuke verrassingen in dit gedetailleerde bouwwerk van 3 verdiepingen. Op de begane grond vind je een nostalgisch benzinestation uit de jaren 1950, compleet met een brandstofpomp, kiosk en een volledig uitgeruste garage. De middelste verdieping herbergt een drukke dierenkliniek, waar een dierenarts bezorgd naar een goudvis kijkt terwijl een jong meisje geduldig wacht met haar konijn.
De bovenste verdieping van het modulaire gebouw bevat een charmant vrijgezellenappartement met een kleine keuken, een gezellige bank en een dakterras waar de bewoner ontspant in de schaduw van een kleurrijke parasol. Met meer dan 2.560 bouwstenen biedt deze set eindeloze mogelijkheden voor creatief en fantasierijk spel. Zes minifiguren, waaronder de eigenaar van het tankstation, een monteur en een dierenarts, brengen de speelervaring tot leven.
De LEGO® Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 4 jaar en ouder. Met unieke details zoals de gedetailleerde façade, het dakterras en het levendige interieur is dit een bouwproject waar je vele uren plezier aan zult beleven. Voeg deze prachtige LEGO set toe aan je verzameling en geniet van het bouwproces en het fantasierijke spel dat volgt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 kopen voor de prijs van € 274,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 189,99 voor LEGO Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 346,99 op 18-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 157,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 2569 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10264 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 471 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 575 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.99 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016368253 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Garage op de Hoek - 10264 aankoopt