De LEGO set 10260 Downtown Diner is een eerbetoon aan de klassieke Amerikaanse diners uit de jaren '50 en '60. Met deze setnkun je een klassieke Amerikaanse diner in je eigen huis nabouwen. Deze set bevat talloze authentieke details, zoals de neonverlichting, de roze Cadillac en de gedetailleerde interieurs van het restaurant en de bovenliggende appartementen. De set is opgedeeld in drie verdiepingen en bevat zes minifiguren, waaronder de chef-kok, serveerster en klanten.
Je kunt de verschillende verdiepingen en ruimtes van het restaurant aanpassen en inrichten naar eigen smaak, waardoor deze set zowel leuk is om te bouwen als om mee te spelen. Of je nu een verzamelaar bent of gewoon op zoek bent naar een uitdagende LEGO-set, de LEGO set 10260 Downtown Diner is een geweldige keuze. Bestel hem vandaag nog en voeg deze prachtige set toe aan je collectie!
Productinformatie:
- Setnummer: 10260
- Aantal steentjes: 2480
- Verschenen in 2018
- Uit productie sinds 2020
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert Diner in de Stad - 10260 kopen voor de prijs van € 309,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert Diner in de Stad - 10260 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Diner in de Stad - 10260 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,99 voor LEGO Creator Expert Diner in de Stad - 10260 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 373,99 op 17-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 204,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 2480 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10260 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 581 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111842 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Diner in de Stad - 10260 aankoopt