Beleef de pracht van een klassieke draaimolen met dit fantastische LEGO Creator Expert model! Voeg LEGO Power Functions toe om de molen volledig automatisch te laten draaien. Maak een rondje in de prachtige draaimolen met twee niveaus, bewegende dierenfiguren, rijk versierde reflecterende panelen, loket voor kaartverkoop en allerlei betoverende details, plus zeven minifiguren. Maak een betoverend rondje in de prachtige draaimolen met allerlei functies en extra's zoals een grote daktent van echte stof, rijk versierde spiegelende panelen met blauwe en goudkleurige details, reflecterende middenpanelen en een opbouw in twee lagen inclusief verhoogd instapplatform met leuning en een hoofdplatform met vijf dierfiguren om zelf te bouwen, waaronder een witte zwaan en vier bewegende dieren. Draai aan de hendel en de olifant, tijger, flamingo en kikker beginnen op en neer te bewegen terwijl de draaimolen ronddraait.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Carousel - 10257 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,99 voor LEGO Creator Expert Carousel - 10257 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 450,99 op 21-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 251,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Kermis |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 2670 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10257 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Kermis |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 478 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 584 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.15 kg |
| Voedingstype | Handmatig |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015865289 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Carousel - 10257 aankoopt