Ik heb een unieke aanbieding voor je, een prachtige LEGO 10251 Brick Bank die perfect past bij jouw verzameling van LEGO enthousiaste bouwers! Deze set is gemaakt voor de echte liefhebbers van de gedetailleerde architectuur en de 6 prachtige unieke minifiguren die erbij worden geleverd. Met een afmeting van 33 cm breed, 25 cm diep en 25 cm hoog, is deze set een echte blikvanger voor in jouw huis. De Brick Bank is onderdeel van de LEGO Modular Building-serie en biedt oneindig veel mogelijkheden voor aanvullende bouwprojecten. Met een unieke minifiguur van een bankdirecteur en 5 andere unieke minifiguren, een geldautomaat, een kluis en zelfs een brandtrap, is deze set een waar genot voor elke bouwer. De set bevat 2380 stukjes.
Haast u en voeg deze prachtige LEGO 10251 Brick Bank toe aan uw verzameling vandaag nog!
Met deze unieke aanbieding kun je jouw verzameling een echte upgrade geven. Wees er snel bij, want dit is een aanbieding die je niet wilt missen! Bestel nu de LEGO 10251 Brick Bank en voeg deze prachtige set toe aan jouw verzameling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 kopen voor de prijs van € 573,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,99 voor LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 698,99 op 05-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 529,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 2380 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10251 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 588 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.69 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015591058 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Brick Bank - 10251 aankoopt