Haal met deze LEGO Creator Expert Boekenwinkel de charme van een knusse boekhandel in huis, die je zomaar in een Europees dorp of stadje zou kunnen tegenkomen. De boekhandel van 3 verdiepingen en het aangrenzende modulaire herenhuis hebben allebei leuke bouwtechnieken en verrassende details, waaronder een etalage, een leeshoek en een open ontwerp. Verzamelaars zullen deze grote LEGO set met 2504 onderdelen vol trots bij hun andere modulaire gebouwen zetten.
De set maakt deel uit van de serie Modulaire Gebouwen, een alsmaar groeiende verzameling aan elkaar te koppelen speelgoedgebouwen waarmee bouwers en verzamelaars hele straten kunnen maken om thuis een mooi plekje te geven. Deze LEGO bouwset met 2504 onderdelen is een inspirerend cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere speciale gelegenheid voor tieners en volwassenen.
Dit bouwbare model is ca. 29 cm hoog, 25 cm breed en 25 cm diep. De indrukwekkende set zal zowel alleen als in combinatie met andere Modulaire Gebouwen gegarandeerd de aandacht weten te trekken. Voor deze geavanceerde bouwset zijn geen batterijen nodig: hij wordt gevoed door fantasie en creativiteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Goodbricks
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert Boekenwinkel - 10270 kopen voor de prijs van € 209,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert Boekenwinkel - 10270 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Boekenwinkel - 10270 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 200,00 voor LEGO Creator Expert Boekenwinkel - 10270 is gemeten op 20-10-2025. De hoogste prijs was € 274,95 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 74,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 2504 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10270 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 58.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 584 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.92 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016667974 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Boekenwinkel - 10270 aankoopt