FC Barcelona fans zullen het geweldig vinden om de passie voor hun club te tonen met dit boeiende bouwproject. Bouw alle details van het indrukwekkende stadion Camp Nou na, zoals de zijtribune met de slogan 'Més Que Un Club' en de overdekte Tribuna inclusief perstribune, plus het veld zelf. Het model kan worden gesplitst in 5 delen, zodat je overal gemakkelijk bij kunt.
Fans van FC Barcelona weten wel hoe ze hun loyaliteit aan hun club moeten tonen! Gebruik de LEGO onderdelen en het stickervel om jouw Camp Nou stadionmodel nog realistischer te maken zoals de Barça logo's, Catalaanse vlag en scoreborden. Met een spelerstunnel, vipingang en spelersbus zijn er heel wat details te ontdekken.
Deze set maakt deel uit van een collectie LEGO bouwmodellen voor volwassenen die van fraaie ontwerpen houden. Het is een superleuk cadeau voor FC Barcelona fans of verzamelaars van voetbalspullen die hiermee een boeiend project in handen krijgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert 10284 Icons Camp Nou FC Barcelona kopen voor de prijs van € 441,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert 10284 Icons Camp Nou FC Barcelona te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert 10284 Icons Camp Nou FC Barcelona bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 379,50 voor LEGO Creator Expert 10284 Icons Camp Nou FC Barcelona is gemeten op 13-12-2024. De hoogste prijs was € 574,99 op 15-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 195,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 5509 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood, Blauw, Wit, Beige, Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40485 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 49 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 476 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 573 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.83 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016914276 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert 10284 Icons Camp Nou FC Barcelona aankoopt