Trotseer de zandduinen voor een spannende rit met de coole LEGO® Creator 3-in-1 dune buggy met grote, stevige banden, rallylampen aan de voorkant, een motor en luchtinlaat aan de achterkant, een grote achterspoiler en een forse uitlaat! Open de veiligheidskooi, neem plaats achter het stuur en bereid je voor op supersnelle actie! Als je over alle duinen bent gezoefd, kun je de dune buggy ombouwen en het luchtruim gaan verkennen in een snel vliegtuig of over ruig terrein racen op de stoere quad. Geniet van het bouwen van 3 modellen met deze LEGO® Creator 3-in-1 set. Bouw de dune buggy en transformeer hem vervolgens tot een snel vliegtuig voor actie boven de wolken of trotseer ruig terrein op een stoere quad.
De dune buggy heeft een kleurrijk, sportief ontwerp, stevige banden, rallylampen aan de voorkant, een zichtbare motor met luchtinlaat aan de achterkant, een grote achterspoiler en uitlaat, plus een gedetailleerde cockpit met een rode bestuurdersstoel, een stuur en een veiligheidskooi die open kan. Bewonder het sportieve blauw-wit-gele kleurenschema van de dune buggy. Race en hobbel over elk terrein met de coole dune buggy! De dune buggy is ca. 7 cm hoog, 13 cm lang en 8 cm breed. Het vliegtuig is ca. 6 cm hoog, 13 cm lang en 14 cm breed. De quad is ca. 5 cm hoog, 8 cm lang en 6 cm breed.
Deze LEGO Creator Dune Buggy - 31087 is geschikt voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Het product weegt 0.28 kg en heeft afmetingen van 141 mm (breedte) x 61 mm (hoogte) x 191 mm (lengte). De dune buggy behoort tot het speelgoedthema 'Sport' en is een bouwset van kunststof bouwstenen. Let op: dit product bevat geen minifiguren en heeft geen batterijen nodig voor gebruik. Het bevat ook geen Bluetooth-connectiviteit of de mogelijkheid om zelfstandig met internet te verbinden. Veiligheidswaarschuwingen zijn van toepassing, dus zorg ervoor dat het product niet wordt gebruikt door kinderen onder de 3 jaar en altijd onder toezicht van volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Dune Buggy - 31087 kopen voor de prijs van € 47,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Dune Buggy - 31087 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Dune Buggy - 31087 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor LEGO Creator Dune Buggy - 31087 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,99 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 37,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00047521 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 61 mm |
| Product lengte | 191 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016367829 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Dune Buggy - 31087 aankoopt