Vlieg door de lucht voor een volledig overzicht met de coole 3-in-1 droneverkenner. De verkenner heeft een ruime cockpit die open kan, dubbele rotors, een grijpklauw en een cool oranje, zwart en wit kleurenschema. Stuur de drone op geheime missies, film de actie vanuit de lucht en zend de beelden terug naar de basis. Als je klaar bent, kun je de droneverkenner ombouwen en het moeras verkennen aan boord van een krachtige moerasboot of spannende stunts uitvoeren in een klassiek propellervliegtuig.
Deze futuristische drone heeft allerlei coole, realistische details inclusief dubbele rotors, beweegbare camera's, een ruime cockpit die open kan en een landingsgestel dat ook dienst doet als grijpklauw. Met een oranje, wit en zwart kleurenschema en rode navigatieverlichting. Bereid je voor om verticaal op te stijgen en ga op een geheime missie. Pak voorwerpen vast met de grijpklauw van de drone en lever ze af op hun bestemming. Beleef nog meer avonturen met dit 3-in-1 model. Bouw de droneverkenner om en verken het moeras aan boord van een krachtige moerasboot of voer spannende stunts uit in een klassiek propellervliegtuig.
Dit bouwspeelgoed is geschikt voor kinderen van 6-12 jaar. De droneverkenner is ca. 6 cm hoog, 12 cm lang en 14 cm breed. De moerasboot is ca. 6 cm hoog, 11 cm lang en 4 cm breed. Het propellervliegtuig is ca. 3 cm hoog, 12 cm lang en 12 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Droneverkenner - 31071 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO Creator Droneverkenner - 31071 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 43,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 34,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 109 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31071 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016074789 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Droneverkenner - 31071 aankoopt