Treinfans kunnen spannende verhalen bedenken terwijl ze door steden en over het platteland razen met deze ongelooflijk gedetailleerde Hogesnelheidstrein (40518). De trein bestaat uit 2 aan elkaar gekoppelde rijtuigen, waarvan één met een afgeplatte voorkant waar de cabine van de machinist zich bevindt. Een prachtig cadeau voor kinderen vanaf 7 jaar, dat ze vol trots kunnen neerzetten of kunnen gebruiken om avonturen op topsnelheid mee na te spelen.
Draagbaar speelplezier - de hogesnelheidstrein is ca. 6,5 cm hoog, 36 cm lang en 3 cm breed, zodat kinderen er thuis mee kunnen spelen of hem overal mee naartoe kunnen nemen.
Beleef de reis van je leven - stap aan boord van de LEGO® Creator Hogesnelheidstrein (40518) met 2 rijtuigen, waarvan één met voorin de cabine van de machinist.
Maak een megatrein - deze set met 2 rijtuigen bevat stickers waarmee 4 rijtuigen te versieren zijn. Koop twee sets, combineer en versier ze om een nog grotere trein van 4 rijtuigen te maken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je Lego creator 40518 Hogesnelheidstrein kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego creator 40518 Hogesnelheidstrein te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego creator 40518 Hogesnelheidstrein bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Lego creator 40518 Hogesnelheidstrein is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Treinen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 284 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40518 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Treinen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017166193 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego creator 40518 Hogesnelheidstrein aankoopt