Kinderen en liefhebbers van coole voertuigen van 8 jaar en ouder kunnen genieten van urenlang raceplezier met de LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set (31135). Deze speelset bevat een gedetailleerde speelgoedmotor met een stuurstang, een bewegend voorwiel, een koplamp en een grote uitlaat. Met de standaard kan de motor op een kastje of bureau worden geplaatst voor bewondering.
Met deze bouwset kunnen LEGO fans kiezen uit 3 verschillende bouw- en speelervaringen. Ze kunnen beginnen met het bouwen van de klassieke motor en deze vervolgens transformeren tot een straatmotor of een top fuel dragster voor spannende races. Ook is er ruimte voor creativiteit om geheel nieuwe creaties te bedenken.
Om het bouwplezier te vergroten, kunnen kinderen de LEGO Builder app downloaden. Hiermee kunnen ze in 3D inzoomen en draaien, hun modellen opslaan en hun voortgang bijhouden. De set bevat duidelijke instructies voor het bouwen van de modellen.
De afmetingen van de speelgoedmotor zijn ongeveer 7 cm hoog, 13 cm lang en 6 cm breed. Met in totaal 128 onderdelen biedt deze set urenlang fantasierijk speelplezier. Het compacte formaat maakt het gemakkelijk om de modellen overal mee naartoe te nemen. Naast de klassieke motor zijn er ook opties om een straatmotor en een top fuel dragster te bouwen voor verschillende speelavonturen. Een ideale aanvulling op de LEGO Creator 3-in-1 collectie voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar.
Laat de race-avonturen maar beginnen met de LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set (31135), een fantastische speelset voor urenlang bouw- en speelplezier. Ontdek de veelzijdigheid van deze bouwset en laat je fantasie de vrije loop terwijl je je eigen unieke voertuigen creëert en spannende races beleeft met deze coole LEGO set.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set - 31135 kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set - 31135 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set - 31135 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set - 31135 is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 13-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31135 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017415888 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator 3in1 Klassieke Motor Set - 31135 aankoopt