Met de LEGO Creator 30688 Tropische Toekan (polybag) kunnen dierenfans hun eigen schattige tropische vogel bouwen en ermee spelen. Deze fantastische 3-in-1 speelset stelt kinderen in staat om eerst de kleurrijke toekan met een bloem te bouwen. Vervolgens kunnen ze de toekan ombouwen tot een vis die elegant tussen koraal zwemt of zelfs tot een schattige pinguïn, waardoor de speelmogelijkheden eindeloos zijn.
De LEGO Creator 30688 is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder, maar kan ook plezier bieden aan kinderen van alle leeftijden. Met in totaal 59 onderdelen biedt deze bouwset een leuke en uitdagende bouwervaring. De set bevat geen minifiguren, maar de interactieve bouwervaring staat centraal bij dit speelgoed.
De speelset is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft het kwaliteitslabel CE, wat betekent dat het voldoet aan de strengste veiligheidsnormen. De afmetingen van de verpakking zijn 18 cm breed, 3 cm hoog en 17 cm lang, met een gewicht van 0.05 kg. De LEGO Creator 30688 Tropische Toekan wordt geleverd met Nederlandstalige handleiding.
Belangrijk om te weten is dat dit speelgoed niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar. Het vereist geen app voor volledige functionaliteit en is niet gericht op specifieke fanmerchandise. Deze kleurrijke set zal zeker de verbeelding en creativiteit van kinderen stimuleren en hen urenlang speelplezier bieden in een leuke dierenthema-omgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je LEGO Creator 30688 - Tropische Toekan (polybag) kopen voor de prijs van € 3,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator 30688 - Tropische Toekan (polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator 30688 - Tropische Toekan (polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,95 voor LEGO Creator 30688 - Tropische Toekan (polybag) is gemeten op 05-12-2025. De hoogste prijs was € 10,95 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 59 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30688 |
| Manier van bouwen | Klikken |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017819082 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator 30688 - Tropische Toekan (polybag) aankoopt