Kinderen van 8 jaar en ouder kunnen leuke verhalen naspelen met deze zeer gedetailleerde LEGO® Creator 3in1 Vogelhuisje (31143) bouwset. De set bevat een vogelhuisje met een dak dat open kan op een standaard, plus 5 kleurrijke en verstelbare speelgoedvogels die op de takken kunnen zitten. Met deze LEGO 3-in-1 set kunnen kinderen kiezen uit 3 verschillende bouwbare taferelen. Ze kunnen een vogelhuisje bouwen met 5 vogels, dit model ombouwen tot een egel en eekhoorn op een bankje in het park of tot een bijenkorf met 4 bijen en een honingraat.
Met de LEGO Builder app kun je het model draaien, erop inzoomen en het visualiseren. Dit begeleide bouwproces helpt jongere bouwers om hun creatie tot leven te brengen op hun tablet of smartphone en geeft hen het gevoel dat ze iets bereikt hebben. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, vanwege verstikkingsgevaar door kleine onderdelen die ingeslikt kunnen worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator 3-in-1 Vogelhuisje - 31143 kopen voor de prijs van € 56,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator 3-in-1 Vogelhuisje - 31143 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator 3-in-1 Vogelhuisje - 31143 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Creator 3-in-1 Vogelhuisje - 31143 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 58,85 op 10-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 28,86. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 476 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31143 |
| Manier van bouwen | Klikken |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 343 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017434070 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator 3-in-1 Vogelhuisje - 31143 aankoopt