Met deze spooky LEGO Creator halloween set kun je een heks, een kat of een draak bouwen. De set bevat 257 onderdelen. De LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks is geschikt voor kinderen van 4 jaar en ouder. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit bouwspeelgoed leuk voor kinderen van alle leeftijden.
De set bevat geen minifiguren, maar biedt eindeloze mogelijkheden om creatief te bouwen. De verpakking heeft een breedte van 190 mm, een hoogte van 45 mm en een lengte van 260 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.33 kg.
De LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat 257 bouwstenen. Met een multikleurig en paars ontwerp is dit speelgoed perfect voor kinderen die van fantasierijk spelen houden. Het speelgoedthema is gericht op fantasy en de speelmethode is bouwen met bouwonderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks kopen voor de prijs van € 33,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,50 voor LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks is gemeten op 15-12-2025. De hoogste prijs was € 45,00 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 25,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 257 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen prijzen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40562 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017241821 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator 3-in-1 40562 Mystieke heks aankoopt