Ontdek de kracht van creatief samenwerken met de LEGO® Connections Kit (2000431), een essentieel onderdeel van het LEGO® SERIOUS PLAY®-programma. Dit innovatieve proces is ontworpen om de bedrijfsprestaties te verbeteren door middel van bouwactiviteiten met LEGO-stenen. De kit is perfect voor workshops van 1 tot 2 dagen en ondersteunt een groep van 10 tot 12 deelnemers. Met deze set kunnen teams de relaties en verbindingen binnen hun zakelijke landschap verkennen en onderzoeken hoe systemen zich aanpassen aan veranderingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Connections Kit (2000431) kopen voor de prijs van € 666,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Connections Kit (2000431) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Connections Kit (2000431) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 666,99 voor LEGO Connections Kit (2000431) is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 775,00 op 25-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 108,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 10 |
| Aantal onderdelen | 2455 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2000431 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 580 mm |
| Verpakking hoogte | 480 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.54 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419206556 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Connections Kit (2000431) aankoopt