Geniet van het bouwen van allerlei soorten figuren met verschillende ogen, van een slaperig schaap met gesloten ogen tot een pompoen met uitpuilende ogen of een schattig roze konijn met draaiende ogen! Deze speciale LEGO® Classic Stenen en ogen set bevat een kleurrijke selectie LEGO stenen en elementen, plus allerlei ogen met verschillende kleuren, maten en uitdrukkingen om al je LEGO creaties tot leven te brengen!
Bouw leuke figuren met verschillende uitdrukkingen en geef persoonlijkheid aan je eigen LEGO® creaties. Met vrolijk gekleurde LEGO® stenen en elementen waarmee eindeloos creatief gespeeld kan worden. Deze creatieve bouwset biedt 3 moeilijkheidsniveaus voor beginnende bouwers.
Laat je creativiteit opbloeien met de LEGO® Classic sets! Deze bouwset bevat meer dan 450 onderdelen. Dit bouwspeelgoed biedt een passende bouw- en speelervaring voor kinderen vanaf 4 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je LEGO Classic Stenen en Ogen - 11003 kopen voor de prijs van € 143,41. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Classic Stenen en Ogen - 11003 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Stenen en Ogen - 11003 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,99 voor LEGO Classic Stenen en Ogen - 11003 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 143,41 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 108,42. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11003 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016367782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Stenen en Ogen - 11003 aankoopt