Kinderen vanaf 5 jaar zullen gefascineerd raken wanneer hun minimodellen coole schaduwbeelden worden! Hun fantasie wordt geprikkeld met beelden die bewegen, krimpen en vergroten, wat aanzet tot het vertellen van eindeloos veel verhalen. Inclusief 12 leuke LEGO modellen die kinderen kunnen maken: een kasteel, een gezicht, een prinses, een vleermuis, een haan, een boef, een piratenschip, een uil, een spook, een windmolen, een haai en een dinosaurus, plus extra stenen om hun eigen creaties te bouwen. Alles is mogelijk! En wanneer de 2 schaduwwerpers in actie komen, stopt het schaduwspel nooit.
LEGO Classic sets bieden kinderen volop ideeën en inspiratie. Dankzij de eenvoudige handleidingen voor de leuke modellen kunnen kinderen al snel beginnen met hun binnenactiviteiten. Als ze de vreugde van het bouwen van hun eigen creaties ontdekken, verwerven ze vaardigheden die ook in de toekomst goed van pas zullen komen.
Laat kinderen kennismaken met leuk bouwplezier met deze 12 minimodellen en zie dan hoe ze hun model transformeren tot een geweldige schaduwpop! Met 2 verlichtingssteen-schaduwwerpers zijn de fantasierijke speelmogelijkheden eindeloos. Er kunnen 12 leuke LEGO modellen worden gemaakt: een kasteel, een grappig gezicht, een prinses, een vleermuis, een haan, een boef, een piratenschip, een uil, een spook, een windmolen, een haai en een dinosaurus plus extra stenen waarmee kinderen hun eigen creaties kunnen bouwen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Stenen en Lichten - 11009 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor LEGO Classic Stenen en Lichten - 11009 is gemeten op 09-04-2025. De hoogste prijs was € 39,98 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 441 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Lego 11009 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11009 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616606 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Stenen en Lichten - 11009 aankoopt