Bouw een ouderwetse stoomlocomotief, een gezellig huisje, een cool keyboard, een schattige, rode dinosaurus of wat je maar kunt bedenken met de felgekleurde LEGO® Classic Stenen en ideeën set - de mogelijkheden zijn eindeloos! Uren speelplezier gegarandeerd met de LEGO Classic bouwsets! Inclusief LEGO® stenen, ogen, wielen en scharnieren voor het bouwen van eenvoudige modellen. Met vrolijk gekleurde LEGO® onderdelen waarmee je eindeloos creatief kunt spelen. Bouw een dinosaurus, piano, huisje, trein of wat je maar kunt bedenken! Een ideaal LEGO® startpakket voor creatieve kinderen. Ga naar LEGO.nl/classic voor meer bouwinstructies, leuke video's, ideeën en inspiratie. Laat je creativiteit opbloeien met de LEGO® Classic sets! Deze set bevat meer dan 120 onderdelen. De set biedt een passende bouw- en speelervaring voor kinderen vanaf 4 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je LEGO Classic Stenen en Ideeën - 11001 kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Classic Stenen en Ideeën - 11001 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Stenen en Ideeën - 11001 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO Classic Stenen en Ideeën - 11001 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,95 op 12-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11001 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 156 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016367768 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Stenen en Ideeën - 11001 aankoopt