Laat beginnende bouwers kennismaken met fantasierijk bouwen. Kinderen kunnen deze leuke mix van LEGO® stenen en onderdelen veranderen in 6 coole woningen en dat is nog maar het begin! In de LEGO® Classic Stenen en huizen set zitten stenen voor het bouwen van een groot huis, een felgekleurde vuurtoren, een ijzig witte iglo, een stevig kasteel, een klein huisje, een windmolen met draaiende wieken... en alle andere droomhuizen die kinderen kunnen verzinnen! Eigenschappen:
Kinderen bouwen 6 heel verschillende plekken om te wonen en kunnen vervolgens hun eigen droomhuis gaan creëren. En daarna? Met eindeloos fantasierijk spel en vrij bouwplezier is alles mogelijk met dit veelzijdige speelgoed. Met deze 270-delige set kunnen 6 woningen gebouwd worden: een groot woonhuis, een vuurtoren, een iglo, een kasteel, een klein huisje en een windmolen. Als kinderen na verloop van tijd hun eigen creaties gaan maken, ontwikkelen ze vaardigheden die een leven lang meegaan. Kinderen zullen genieten van het bouwen en spelen met hun modellen en als ze hun eigen creaties gaan ontwerpen, komt het fantasierijke bouwplezier pas echt naar voren! De stenen en onderdelen kunnen ook gecombineerd worden om het plezier van ander LEGO® speelgoed uit te breiden. Jongens en meisjes van 4 jaar en ouder zullen deze leuke bouwset geweldig vinden. Dit educatieve LEGO® speelgoed is een ideaal verjaardags- of decembercadeau voor kinderen die geïnteresseerd zijn in het bouwen van huizen, windmolens, vuurtorens en iglo's.
De LEGO® Classic Stenen en huizen set is een geweldige manier om kinderen te laten kennismaken met creatief bouwen. Combineer met andere LEGO sets voor nog meer mogelijkheden. Geen batterijen nodig, dus het plezier stopt nooit! Het eindeloze creatieve spel wordt gevoed door kinderfantasie, wat het kritisch denken, het probleemoplossend vermogen en de voldoening van iets 'helemaal zelf' voor elkaar krijgen stimuleert. Eenvoudige, duidelijke instructies zorgen ervoor dat kinderen de LEGO® startmodellen direct kunnen gaan bouwen zodra ze de doos openen. Hoe meer ze ermee spelen, hoe meer hun verbeelding spannende nieuwe mogelijkheden zal oproepen. LEGO® Classic sets stimuleren onbeperkt en onbegrensd spel met een gekke mix van stenen, onderdelen, ideeën en inspiratie. Het ontwikkelen van de creatieve vaardigheden van kinderen was nog nooit zo leuk en makkelijk!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Stenen en Huizen - 11008 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor LEGO Classic Stenen en Huizen - 11008 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 52,64 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 32,69. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11008 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 25.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616590 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Stenen en Huizen - 11008 aankoopt