Laat je verbeelding de vrije loop met de LEGO Classic Creatieve Bouwstenen set 11016. Met maar liefst 1201 bouwonderdelen kunnen kinderen vanaf 4 jaar en ouder eindeloos combinaties maken. Of je nu een kasteel, voertuig of fantasierijk landschap wilt bouwen, alles is mogelijk met deze kleurrijke en hoogwaardige kunststof bouwstenen. Met een afmeting van 26 cm in de breedte, 14 cm in de hoogte en 38 cm in de lengte, biedt deze set eindeloze mogelijkheden voor creativiteit. De set bevat geen minifiguren, waardoor de focus volledig op het bouwproces ligt.
De LEGO set is voorzien van een CE-markering en voldoet dus aan alle Europese veiligheidsnormen. Daarnaast bevat de set een uitgebreide handleiding in zowel het Nederlands als het Engels, waardoor kinderen zelfstandig aan de slag kunnen. De speelgoedthema van de LEGO Classic Creatieve Bouwstenen is fantasy, waardoor kinderen hun eigen sprookjeswereld kunnen creëren.
Let op: vanwege de kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar. Het verdient aanbeveling om jongere kinderen onder toezicht van volwassenen te laten spelen. Met deze set kunnen kinderen hun ruimtelijk inzicht, creativiteit en fijne motoriek ontwikkelen, terwijl ze eindeloos speelplezier beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Creatieve Bouwstenen - 11016 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor LEGO Classic Creatieve Bouwstenen - 11016 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 139,99 op 18-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 85,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Classic |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1201 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11016 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Taal handleiding | Nederlands Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702016972054 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Creatieve Bouwstenen - 11016 aankoopt