Laat al je creativiteit los met de LEGO Classic 66745 2-in-1 Bundle Pack! De kleurrijke combiset bestaan uit 333 neonstenen voor eindeloos, fantasierijk speelplezier. De set komt met een gratis groene bouwplaat waarop je je coole creaties bouwt en neerzet. De LEGO Classic 66745 2-in-1 Bundle Pack is geschikt vanaf 5 jaar.
De LEGO Classic 66745 2-in-1 Bundle Pack bevat in totaal 334 onderdelen en heeft een meerkleurig ontwerp. Deze bouwset valt onder het type constructiespeelgoed en is gemaakt van kunststof. Met zichtbare CE-markering voldoet dit product aan alle nodige veiligheidsnormen.
De aanbevolen leeftijd voor dit product is tussen de 5 en 99 jaar. Het bevat geen minifiguren en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Daarnaast is het niet mogelijk om het speelgoed zelfstandig met internet te verbinden. Let op: dit product bevat veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Gebruik onder toezicht van volwassenen wordt aangeraden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Classic 2-in-1 Bundle Pack - 66745 kopen voor de prijs van € 59,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Classic 2-in-1 Bundle Pack - 66745 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic 2-in-1 Bundle Pack - 66745 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Classic 2-in-1 Bundle Pack - 66745 is gemeten op 01-01-2025. De hoogste prijs was € 59,95 op 12-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 29,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 334 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 66745 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 84 mm |
| Verpakking hoogte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017491127 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic 2-in-1 Bundle Pack - 66745 aankoopt