Ontdek goud in de LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 set. Deze set bevat drie minifiguren: twee mijnwerkers en een geoloog, samen met een figuurtje van een spin. De set bevat een echt werkende zware boor met cabine voor een minifiguur en een grondverzetmachine met kiepbak. Daarnaast omvat de set een mijngrot met goudklompjes, een mobiel laboratorium en een gereedschapsstandaard om zelf te bouwen. De spin geeft licht in het donker, voeg extra spanning toe aan het spel! Met de knop aan de achterkant van de zware boor kan de boorkop draaien. Schep de goudklompjes op het laadbed en leeg deze vervolgens bij het laboratorium om tests uit te voeren. Boor diep in de grot met de zware mijnbouwboor, haal de goudklompjes op met de grondverzetmachine en analyseer ze bij het laboratorium. Vergeet niet om het gereedschap op de standaard te gebruiken om de boor schoon te maken. Pas wel op voor de reuzenspin op de rotsen, hij lijkt niet blij te zijn met al dat lawaai!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 kopen voor de prijs van € 147,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,99 op 03-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 120,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 294 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60186 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 377 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016109528 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Zware Mijnbouwboor - 60186 aankoopt