De XXL Mobiele Kraan is zo krachtig! Gebruik de sterke draad om zware lasten op te tillen tot de hoogste plaatsen. Geen uitdaging is te groot. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is deze set geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De set wordt geleverd met 2 minifiguren en bevat in totaal 545 onderdelen. De kraan is geel van kleur en heeft een afmeting van 48 cm (breedte) x 38.4 cm (hoogte) x 11.4 cm (lengte). Het bouwen van deze kraan gebeurt met bouwstenen van hoogwaardige kunststof materialen. De verpakking heeft een afmeting van 300 mm (breedte) x 300 mm (hoogte) x 300 mm (lengte) en weegt 1.21 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego City XXL mobiele kraan - 7249 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 259,95 voor Lego City XXL mobiele kraan - 7249 is gemeten op 03-09-2025. De hoogste prijs was € 299,95 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 40,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 545 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2005 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7249 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product hoogte | 38.4 cm |
| Product lengte | 11.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.21 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014428959 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego City XXL mobiele kraan - 7249 aankoopt