Breng je LEGO City tot leven met de LEGO City Wegenbouw Wals - 7746! Dit indrukwekkende model, uitgevoerd in een opvallende gele kleur, is de perfecte aanvulling voor elke bouwplaats. Met zijn enorme trommel kan deze wals grond en asfalt efficiënt platwalsen, zodat je een egaal wegoppervlak creëert voor al je LEGO-projecten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Wegenbouw wals - 7746 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor LEGO City Wegenbouw wals - 7746 is gemeten op 26-03-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 26-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Serie | Lego City |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 208 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7746 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 170 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702014536258 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Wegenbouw wals - 7746 aankoopt