Dit is een geweldig cadeau voor treinliefhebbers! De LEGO City Vrachttrein (60336) is volgeladen met realistische details en functies. Met een locomotief met geluiden en LEGO Powered Up technologie kunnen kinderen het voertuig besturen en zich bezighouden met avonturen op de spoorbaan. De set bevat een locomotief, een platte wagon met 2 containers, een open wagon, en een dubbeldeks autowagon, samen met 33 railelementen. Daarnaast zijn er 2 elektrische speelgoedauto's, goederen en 6 minifiguren inbegrepen voor eindeloos speelplezier.
Kinderen kunnen de reachstacker beklimmen, de containers vol laden met planten, groenten en fruit, en het laadstation op de open wagon takelen. Vervolgens laden ze de elektrische auto's op het autotransportvoertuig en zorgen ervoor dat de trein op tijd vertrekt. Met inspirerende personages en realistische voertuigen uit de LEGO City speelsets, leren kinderen spelenderwijs over de wereld om hen heen terwijl ze fantasierijke verhalen bedenken en echte situaties naspelen.
De LEGO City Vrachttrein set bevat 1153 onderdelen, inclusief een spoorbaan en een op afstand bestuurbare trein met LEGO Powered Up technologie en geluidseffecten, wat zorgt voor urenlang speelplezier. Kinderen kunnen de trein bedienen via een smartphone of tablet met behulp van de LEGO Powered Up-app of de meegeleverde afstandsbediening. Een origineel cadeau-idee voor kinderen vanaf 7 jaar die dol zijn op treinen en coole voertuigen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je LEGO City Vrachttrein (60336) kopen voor de prijs van € 179,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Vrachttrein (60336) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Vrachttrein (60336) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 90,00 voor LEGO City Vrachttrein (60336) is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 199,95 op 05-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 109,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1153 |
| Accu/batterij code | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60336 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 477 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 588 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.79 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017189734 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Vrachttrein (60336) aankoopt