Laat de fantasie van kinderen tot grote hoogten stijgen met deze LEGO® City Vliegshowjettransport (60289) set. De set bevat een transporttruck met aanhanger en een stoer speelgoedvliegtuig met verstelbare staartvleugels en een getinte cockpit. Met minifiguren van een piloot en een chauffeur en diverse coole accessoires zijn ze klaar voor supersonische avonturen. Spannend voor kinderen vanaf 5 jaar.
De bouwset wordt geleverd met eenvoudig te volgen bouwinstructies en Instructions PLUS, een interactieve bouwgids in de gratis LEGO Bouwinstructies app. Hiermee worden kinderen stap voor stap begeleid bij het bouwproces.
Dit indrukwekkende cadeau bevat alles wat kinderen nodig hebben om de transporttruck met aanhanger en het straalvliegtuig te bouwen. Met accessoires zoals een koffiekopje, gereedschapskist, vlieghelm en meer. Eenmaal gebouwd, is het Vliegshowjettransport (met de jet op de aanhanger) ongeveer 8 cm hoog, 34 cm lang en 17 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Vliegshow Jet Transport - 60289 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO City Vliegshow Jet Transport - 60289 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 89,95 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 74,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Stadsleven Vliegtuigen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 281 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60289 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven Vliegtuigen |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 355 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016889741 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Vliegshow Jet Transport - 60289 aankoopt