LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281
- EAN: 5702014460379
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 05:52:18 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de LEGO City T-Kruising en bocht kun je een echte LEGO City stad bouwen. Deze set bevat 2 bouwstenen en is geschikt voor kinderen van 5 jaar en ouder tot 12 jaar. De blauwe bouwplaats thema set heeft geen minifiguren of batterijen nodig en kan zelfstandig met internet verbinden. De afmetingen zijn 250 mm bij 250 mm bij 250 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281 kopen voor de prijs van € 34,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 35,99 op 22-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 2 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2005 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7281 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 250 mm |
| Product hoogte | 250 mm |
| Product lengte | 250 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwplaat |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014460379 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City T-Kruising En Bocht - 7281 aankoopt