LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339
- EAN: 5702017162089
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena (60339) speelset is perfect voor kinderen vanaf 7 jaar die van actie en avontuur houden. Met deze set kunnen kinderen hun eigen spectaculaire stunts bedenken en uitvoeren, van dubbele loopings tot het trotseren van een muur van vuur. De set bevat 598 onderdelen en is eenvoudig te bouwen met behulp van de bijgeleverde instructies, waardoor kinderen meteen aan de slag kunnen. Combineer deze set met andere LEGO City Stuntz speelsets voor nog meer spannende actie en stunts.
De set bevat 2 stuntmotoren met vliegwielaandrijving en een monstertruck met een schans, waarmee kinderen allerlei leuke rollenspellen kunnen bedenken. Daarnaast zijn er 7 LEGO City minifiguren inbegrepen, waaronder 2 stuntcoureurs, die zorgen voor spannende shows en wedstrijden. Dit speelgoed stimuleert de creativiteit en motorische vaardigheden van kinderen, terwijl ze zich midden in de actie bevinden.
De dubbele looping stuntarena is ca. 20 cm hoog, 16 cm breed en 34 cm diep, waardoor er genoeg ruimte is voor allerlei stunts en acties. Kinderen kunnen de speelgoedmotor starten, over de schans vliegen en via de looping ontsnappen aan de klappende kaken van de slang. De set is gemaakt van hoogwaardige materialen en is veilig voor kinderen om mee te spelen, waardoor het een ideaal cadeau is voor stoere avonturiers!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 kopen voor de prijs van € 89,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,00 voor LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 149,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 99,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 7 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 598 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60339 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11.2 cm |
| Product hoogte | 37.8 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 370 mm |
| Verpakking hoogte | 92 mm |
| Verpakking lengte | 572 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.47 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017162089 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Stuntz Dubbele looping stuntarena - 60339 aankoopt