Een boeiende bouwervaring voor kinderen vanaf 5 jaar. LEGO City Stuntvliegtuig speelset bevat een eenvoudig te volgen gedrukte bouwhandleiding met afbeeldingen en digitale bouwinstructies in de gratis LEGO Bouwinstructies app voor smartphones en tablets. Kinderen kunnen inzoomen en hun model tijdens het bouwen draaien en vanuit alle hoeken bekijken. Met de LEGO City Geweldige voertuigen bouwsets kunnen kinderen interessante voertuigen en machines van dichtbij ontdekken met realistische modellen en leuke personages die inspiratie bieden voor eindeloos fantasierijk speelplezier.
Creatief spel bereikt nieuwe hoogten - kinderen kunnen hun fantasie de vrije loop laten met deze LEGO City Stuntvliegtuig bouwset. Ze maken op een supersonische manier kennis met de reeks LEGO City Geweldige voertuigen. Alles wat kinderen nodig hebben om een stuntvliegtuig met landingsgestel, verstelbare staartvinnen en een krachtige booster te bouwen, zit in de doos. Dit speelgoedvliegtuig is een leuk cadeau voor jongens en meisjes vanaf 5 jaar, eenvoudig mee te nemen en op te bergen, zonder batterijen.
Gedrukte en digitale bouwinstructies - met de gratis LEGO Bouwinstructies app voor smartphones en tablets kunnen kinderen tijdens het bouwen inzoomen op hun model en het vanuit alle hoeken bekijken en draaien. LEGO City Geweldige voertuigen sets stimuleren het zelfvertrouwen en belangrijke vaardigheden met realistisch speelgoed en leuke personages die inspiratie bieden voor eindeloos fantasierijk speelplezier. Alle LEGO onderdelen voldoen aan strikte industrienormen, waardoor ze consistent, compatibel en leuk om mee te bouwen zijn sinds 1958.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je LEGO City Stuntvliegtuig - 60323 kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Stuntvliegtuig - 60323 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Stuntvliegtuig - 60323 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,00 voor LEGO City Stuntvliegtuig - 60323 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 20,99 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Vliegtuigen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 59 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60323 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 141 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Vliegtuigen |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017116921 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Stuntvliegtuig - 60323 aankoopt