Met het LEGO City station 7997 kunnen kinderen en volwassenen genieten van uren speelplezier. Dit bouwset bevat een station met rails en maar liefst 5 minifiguren. De set bestaat uit 367 onderdelen en heeft een speelgoedthema van treinen. Het is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. Het station is multicolor en gemaakt van hoogwaardig kunststof. De verpakking heeft een breedte van 400 mm, een hoogte van 400 mm, en een lengte van 300 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 1.06 kg. Bovendien is dit LEGO station voorzien van een zichtbare CE-markering en voldoet het aan alle veiligheidswaarschuwingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Station 7997 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 259,99 voor LEGO City Station 7997 is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 259,99 op 23-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Treinen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 367 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2007 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7997 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Treinen |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014499034 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Station 7997 aankoopt