LEGO City Stadsplein - 60097
- EAN: 5702015350891
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Er heerst een gezellige drukte op het stadsplein! Stal de fiets bij de koffiebar, zet je minifiguur aan boord van de fantastische nieuws-helikopter en ontdek de stad vanuit de lucht. Nadat je weer bent geland, kun je de nieuwe producten gaan bekijken in de LEGO Winkel. De vrachtwagenchauffeur laadt de dozen uit, zet ze op het karretje en rijdt ermee de winkel binnen. We kunnen ook gaan kijken naar de prachtige auto's in de showroom van de autodealer. De monteur zet een auto op de garagebrug om er nieuwe, sportieve velgen op te kunnen monteren. Op weg naar de tramhalte hebben we nog tijd om een hotdog en een krant te kopen. Maar pas op voor de pizza-bezorger op zijn snelle scooter! Zet de fiets in het speciale gedeelte van de tramwagen en kijk door het raam naar alle bedrijvigheid in de straten van LEGO City. Wat een heerlijke dag! Inclusief 12 minifiguren met diverse accessoires: trambestuurder, helikopterpiloot, café-verkoopster, pizzabezorger, auto-verkoopster, monteur, sleepwagenbestuurder, hotdog-verkoper, 2 LEGO winkelmedewerkers, LEGO vrachtwagenchauffeur, jongen en meisje. Inclusief 2 LEGO winkel 'standbeelden'.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Stadsplein - 60097 kopen voor de prijs van € 229,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Stadsplein - 60097 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO City Stadsplein - 60097 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Stadsplein - 60097 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 225,40 voor LEGO City Stadsplein - 60097 is gemeten op 18-05-2026. De hoogste prijs was € 274,95 op 07-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 49,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 14 |
| Aantal onderdelen | 1623 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60097 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 37.8 cm |
| Product hoogte | 11.8 cm |
| Product lengte | 58.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 579 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.15 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015350891 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Stadsplein - 60097 aankoopt