Stap in de betoverende wereld van ridders en kastelen met de LEGO City Kingdoms Advent Kalender. Deze kalender zorgt voor extra spanning en plezier in de aanloop naar kerstmis. Elke dag van 1 tot 24 december word je verrast met een nieuw Middeleeuws figuurtje, zoals een koningin met troon, een kerker en zelfs een heuse catapult. De 167 onderdelen van deze set zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zorgen voor urenlang speelplezier.
De LEGO City Kingdoms Advent Kalender is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en stimuleert de creativiteit en verbeelding. Met een verpakkingsgewicht van 0.38 kg is deze kalender eenvoudig te hanteren en neem je hem overal mee naartoe. Het merk LEGO staat garant voor kwaliteit en duurzaamheid, en met het MPN-nummer 7952 weet je zeker dat je een authentiek product in handen hebt.
Niet alleen voor kerst, maar de LEGO City Kingdoms Advent Kalender zorgt voor feestelijke momenten gedurende de hele maand december. De afmetingen van 7 cm bij 26.20 cm bij 38.20 cm zorgen voor een compact formaat dat perfect past bij elke LEGO-collectie. Voor kinderen tot 12 jaar is dit een ideale toevoeging aan hun speelwereld, terwijl de CE-markering zichtbaar is als teken van veiligheid en kwaliteit.
Voor ultieme speelervaringen en een magische kerstperiode is de LEGO City Kingdoms Advent Kalender het perfecte cadeau. Let op: dit product bevat kleine onderdelen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Gebruik onder toezicht van volwassenen wordt aangeraden. Haal het beste uit de feestdagen met deze schitterende LEGO set vol Middeleeuwse avonturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Kingdoms Advent Kalender kopen voor de prijs van € 197,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Kingdoms Advent Kalender te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Kingdoms Advent Kalender bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,95 voor LEGO City Kingdoms Advent Kalender is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 208,95 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 59,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Serie | Lego City |
Productinformatie
| Aantal onderdelen | 167 |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
Afmetingen & Gewicht
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Productinformatie
| Merk | LEGO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7952 |
| EAN | 5702014603035 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 26.20 cm |
| Product lengte | 38.20 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 299 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
EAN
| EAN | 5702014603035 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Kingdoms Advent Kalender aankoopt