LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161
- EAN: 8719817073658
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de vreemdste dingen op de onderzoekslocatie in de jungle, inclusief vliegtuigwrak met cockpit die open kan, amfibiehelikopter met minifiguur-cockpit, draaiende rotors en takel, zware observatietruck met minifiguur-cabine, inklapbare kraanarm, observatieruimte en plaats voor de bijgeleverde motor aan de achterkant, een amfibievoertuig met minifiguur-cabine en een grot en tempel om zelf te bouwen. Inclusief zeven minifiguren: een piloot, twee chauffeurs en vier wetenschappers/onderzoekers, plus een luipaard-, krokodil-, slang- en kikker-figuur en twee spin-figuurtjes.
De set omvat een amfibiehelikopter met minifiguur-cockpit, takel, rotors die kunnen draaien en drijvers, een zware observatietruck met gelede kraanarm en plaats voor een kajak op het dak en een motor achterop, plus een amfibievoertuig met minifiguur-cockpit en opbergvakken. Er hoort ook een vliegtuigwrak bij om zelf te bouwen met een cockpit die open kan, ruimte voor een kist, een grot met een tevoorschijn springend luipaard, een tempel met vallend rotsblok en valdeur-functies, plus een vleesetende plant om zelf te bouwen met 'mond' die open kan. Haal het dak van de truck eraf om in de observatieruimte te kijken. Til de cockpit van het vliegtuig eraf met de kraan om de schat te vinden. Druk op de hendel aan de achterkant van de grot om het luipaard te laten springen. Laat de haak uit de helikopter zakken en takel de schat omhoog. Trek aan de liaan om het rotsblok te laten vallen. Trek aan de hendel om de valdeur in de tempel te activeren. Druk op de bovenkant van de vleesetende plant om de spin te vangen.
Accessoire-elementen: landkaart, twee kisten, rood kristal, rode diamant, twee goudkleurige kikkerstandbeelden, rotsblok, schep, koevoet, kippenpoot, machete, kompas, bijl, peddel en een kampvuur om zelf te bouwen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161 kopen voor de prijs van € 277,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 189,95 voor LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161 is gemeten op 10-07-2025. De hoogste prijs was € 289,99 op 19-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 100,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 8 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Jungle |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 813 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60161 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product hoogte | 37.8 cm |
| Product lengte | 9.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Jungle |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 377 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 483 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.82 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719817073658 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Jungle Onderzoekslocatie - 60161 aankoopt