Ben jij klaar voor het ultieme bouwavontuur met de LEGO City Graafmachinetransport set? Deze set bevat een krachtige graafmachine en een transporttruck, waardoor jij elke bouwklus aan kunt! Laat de graafmachine van de vrachtwagen afrijden, bevestig de grote boorkop en ga aan de slag.
Met 305 onderdelen is deze LEGO set ideaal voor bouwliefhebbers van 5 jaar en ouder. De set bevat ook 2 mijnwerker minifiguren met accessoires, zodat je gelijk aan de slag kunt in de mijn. Gebruik het dynamiet om rotsblokken op te blazen, boor in de rotsen met de graafmachine en verwissel de boor voor een laadschop om zelfs de grootste rotsblokken te verplaatsen!
De transporttruck heeft een scharnierende trailer, cabinedeuren die open kunnen en houders voor accessoires. De graafmachine beschikt over een beweegbare arm en een afneembare boorkop en laadschop. Met de bijgeleverde grote rotsblokken en goudklompjes is het speelplezier eindeloos.
De LEGO City Graafmachinetransport set is niet alleen leuk om mee te spelen, maar stimuleert ook de creativiteit en de fijne motoriek van kinderen. Deze set is perfect voor liefhebbers van bouwplaats- en voertuigenthema's en biedt urenlang speelplezier. Haal deze set vandaag nog in huis en laat je kinderen de spannende wereld van de bouw ontdekken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Graafmachinetransport - 4203 kopen voor de prijs van € 134,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Graafmachinetransport - 4203 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Graafmachinetransport - 4203 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,24 voor LEGO City Graafmachinetransport - 4203 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 164,95 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 138,71. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Auto's Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 305 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4203 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 78 mm |
| Product hoogte | 263 mm |
| Product lengte | 384 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014840577 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Graafmachinetransport - 4203 aankoopt