LEGO City Garage - 7642
- EAN: 5702014534537
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen Speelgoedgarages
Als er een oproep komt, wordt de zware sleepwagen erop afgestuurd om voertuigen met pech naar de garage te slepen. Eenmaal in de garage aangekomen gebruik je de lift, de takel en je gereedschappen om de auto te repareren. Dit product bestaat uit 953 stukjes.
Dit LEGO City Garage - 7642 is meerkleurig en gemaakt van kunststof. Het heeft geen specifiek voedingstype nodig en is van het kwaliteitslabel CE. De aanbevolen minimumleeftijd is 6 jaar en de maximale aanbevolen leeftijd is 12 jaar.
Het product heeft een zichtbare CE-markering en voldoet aan alle veiligheidsnormen. De verpakking heeft een breedte van 375 mm, een hoogte van 98 mm en een lengte van 578 mm. Het gewicht van de verpakking is 1799 g en er is geen eWaste betrokken bij dit product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Garage - 7642 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 289,75 voor LEGO City Garage - 7642 is gemeten op 23-06-2025. De hoogste prijs was € 6885,99 op 13-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 6596,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | LEGO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7642 |
| EAN | 5702014534537 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476180 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 578 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1799 g |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014534537 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Garage - 7642 aankoopt