Te vlug met het toilet vertrokken! Het werk is gedaan op de bouwplaats en het verplaatsbare toilet kan ergens anders worden neergezet. De chauffeur van de vrachtwagen tilt het toilet op de laadbak met de sterke kraan achter op zijn vrachtwagen, maar dan... Aargh hé! Oeps! De chauffeur was vergeten te controleren of er iemand in het toilethokje zat! Inclusief 2 minifiguren met diverse accessoires: een chauffeur en een arbeider.
De LEGO City Dienstwagen - 60073 is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. Deze set bevat 225 onderdelen, waaronder 2 minifiguren. De kleur van de set is multicolor en het materiaal is kunststof.
De set is een bouwset en valt onder het thema 'Bouwplaats'. Het product heeft een hoogte van 6 cm en weegt 0.37 kg. De veiligheidswaarschuwingen geven aan dat de set niet geschikt is voor kinderen onder 3 jaar en dat toezicht van volwassenen vereist is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Dienstwagen - 60073 kopen voor de prijs van € 79,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Dienstwagen - 60073 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Dienstwagen - 60073 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO City Dienstwagen - 60073 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 99,95 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 40,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 225 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60073 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015398718 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Dienstwagen - 60073 aankoopt