Snel! Er is brand ontstaan in een vuilcontainer in LEGO City! De brandweerman moet er meteen naar toe op zijn snelle brandweermotor. Met zijn brandblusser verhindert hij dat het vuur zich verspreidt! Inclusief 1 minifiguur met accessoires: brandweerman. Aantal onderdelen in deze LEGO set: 40
Deze LEGO City Brandweermotor is geschikt voor kinderen van 5 jaar en ouder. De set bevat 1 minifiguur en heeft in totaal 40 onderdelen. De brandweermotor is groen van kleur en heeft een afmeting van 60mm x 92mm x 122mm. Bouw deze set zelfstandig zonder de noodzaak van accu's of batterijen.
Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 5 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt. De verpakking heeft een afmeting van 93mm x 62mm x 123mm en weegt in totaal 0.07 kg. Deze LEGO City Brandweermotor is een geweldige toevoeging aan het speelgoedthema van bouwplaats en stimuleert de creativiteit en verbeelding van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Brandweermotor - 60000 kopen voor de prijs van € 24,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweermotor - 60000 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO City Brandweermotor - 60000 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweermotor - 60000 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,49 voor LEGO City Brandweermotor - 60000 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 25,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 40 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60000 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 mm |
| Product hoogte | 92 mm |
| Product lengte | 122 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702014959415 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweermotor - 60000 aankoopt