LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944
- EAN: 5702017117348
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verras een alledaagse held met het LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier (77944), de ultieme brandweer speelset voor kinderen die houden van actievol spelen. Deze eersteklas brandweerkazerne met 3 verdiepingen zit boordevol realistische functies en wordt geleverd met een grote brandweerwagen, een stevige 4x4 en een coole helikopter. Voeg gewoon de 6 brandweermannen minifiguren en de brandweerhond toe en het spel kan beginnen! Dit brandweerkazerne-speelgoed wordt geleverd met eenvoudig te volgen bouwinstructies waarmee jonge LEGO-bouwers snel meesterbouwers kunnen worden. Kinderen kunnen de modulaire gebouwen opnieuw configureren en deze set combineren met andere uit het LEGO City assortiment voor meer avonturen boordevol actie.
Deze premium LEGO City Brandweerkazerne hoofdkwartier (77944) speelset plaatst kinderen in het hart van de actie met realistische gebouwen, coole voertuigen en inspirerende personages die fantasierijk spel stimuleren. Wat zit er in de doos? Inclusief een speelgoedbrandweerkazerne met brandweerpaal en 2 oprolbare garagedeuren, een brandweerwagen met hoogwerker, een 4x4 en een helikopter, plus 6 minifiguren van de brandweerman en een figuur van een hond. Deze veelzijdige speelset bevat een speelgoedbrandweerwagen met een werkende hoogwerkerarm en een lange brandslang met spoelen die waterelementen afschiet. Kinderen kunnen ook de modulaire garagesecties opnieuw configureren.
Een indrukwekkend cadeau voor een verjaardag of een andere dag voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar. Wanneer gebouwd, is de brandweerkazerne meer dan 31 cm hoog, 58 cm breed en 27 cm diep. LEGO-accessoires zijn een speelgoedvuurbijl, LEGO-vlammen, een walkietalkie, een zaklamp en diverse veiligheidshelmen. Wordt geleverd met stap-voor-stap gedrukte bouwinstructies. Kinderen kunnen deze hoogwaardige speelset ook combineren met andere speelsets uit het LEGO City assortiment voor nog grotere brandbestrijdingsavonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944 kopen voor de prijs van € 172,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,99 voor LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 209,99 op 16-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 135,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Brandweer |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 908 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77944 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Brandweer |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 476 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017117348 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweerkazerne Hoofdkwartier - 77944 aankoopt