In de snelle brandweer-ATV ben je als eerste bij de brand! Met zijn 4-wielaandrijving en terreinbanden brengt dit voertuig de brandweermannen overal snel naar toe! Inclusief LEGO City brandweerman minifiguur. 50 onderdelen.
De LEGO City Brandweerjeep - 4427 is geschikt voor alle leeftijden en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 5 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar. De set bevat 1 minifiguur en 43 onderdelen. De bouwstenen zijn gemaakt van kunststof en hebben een meer kleurig ontwerp. De brandweerjeep is zichtbaar voorzien van de CE markering en heeft een kwaliteitslabel. Daarnaast is het speelgoedthema gericht op de bouwplaats en is de speelmethode om actief te spelen met het speelgoed. De afmetingen van de brandweerjeep zijn 120 cm breed, 90 cm hoog en 58 cm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Brandweerjeep - 4427 kopen voor de prijs van € 22,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweerjeep - 4427 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweerjeep - 4427 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor LEGO City Brandweerjeep - 4427 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 06-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 43 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meer kleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4427 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 120 cm |
| Product hoogte | 90 cm |
| Product lengte | 58 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014830325 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweerjeep - 4427 aankoopt