LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248
- EAN: 5702016617825
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een arbeider met een cool lasmasker heeft per ongeluk de inhoud van de pijp die hij aan het repareren was in brand gestoken! Gelukkig is de LEGO City brandweerhelikopter in de buurt en de piloot heeft een noodoproep gedaan aan het brandweerteam. Help de LEGO City tv-heldin, brandweercommandant Freya McCloud, aan boord van de supersnelle quad en word de held van de dag! Kinderen kunnen de speelgoedhelikopter laten vliegen met behulp van het trekbandje met de minifiguur van een piloot erin en LEGO City tv-scènes naspelen met brandweercommandant Freya McCloud.
Deze Brandweerhelikopter reddingsoperatie speelset bevat een coole, echt vliegende helikopter met trekbandje, een quad en nog veel meer. Kinderen kunnen de speelgoedhelikopter die nieuw is vanaf januari 2020 laten vliegen met behulp van het trekbandje en brandweercommandant Freya McCloud naspelen. De set is een geweldig cadeau voor LEGO City fans en kinderen van 5 tot 8 jaar oud. De speelgoedhelikopter is ca. 6 cm hoog, 19 cm lang en 12 cm breed, terwijl de quad ca. 4 cm hoog, 8 cm lang en 4 cm breed is.
De LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie (60248) is gebouwd voor fantasierijk rollenspel en komt met gedetailleerde gebouwen, coole voertuigen en leuke personages. Elk onderdeel voldoet aan de hoogste industrienormen en kwaliteitscriteria, waardoor het spel veilig en duurzaam is. Met de CE-markering is de kwaliteit gegarandeerd en kunnen kinderen veilig spelen. De introductie vond plaats in december 2021 en het introductiejaar was 2020.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248 kopen voor de prijs van € 34,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,74 voor LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 38,95 op 05-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,21. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Brandweer Vliegtuigen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 2 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60248 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 26.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Brandweer Vliegtuigen |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016617825 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweerhelikopter Reddingsoperatie - 60248 aankoopt