LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463
- EAN: 5702017784694
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef samen met je kleine held allerlei avonturen met het LEGO City Brandweerauto speelgoed (60463). Deze klassieke brandweertruck is speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 4 jaar en biedt eindeloos speelplezier. De set bevat een realistische brandweerwagen met een bestuurderscabine, een uitschuifbare ladder en een krachtige blusser, waardoor kinderen zich echt een held voelen. Ook zijn er 2 LEGO vlammen, een handblusser en 2 dappere brandweerminifiguren inbegrepen om het avontuur compleet te maken. Jonge bouwers kunnen direct aan de slag met de LEGO startsteen en eenvoudige bouwinstructies met afbeeldingen.
Voor een extra interactieve bouwervaring kunnen kinderen de LEGO Builder app gebruiken, waar ze kunnen inzoomen, modellen draaien en hun voortgang opslaan terwijl ze de wereld van LEGO verkennen. Deze brandweerauto biedt grenzeloze speelmogelijkheden op het land, in de lucht en op het water, waardoor kinderen hun eigen heldhaftige verhalen kunnen naspelen. Combineer deze set met andere LEGO City sets (apart verkrijgbaar) om nog grotere en spannendere avonturen te beleven!
De LEGO City Brandweerauto is een geweldig cadeau voor kinderen die houden van avontuur en creatief spelen. Met 82 onderdelen kunnen kinderen urenlang bouw- en speelplezier beleven. Deze bouwset is niet alleen leuk, maar stimuleert ook de verbeeldingskracht, fijne motoriek en probleemoplossend vermogen van kinderen. Het speelgoed is van hoogwaardige kwaliteit en voldoet aan de CE-markering, waardoor ouders gerust kunnen zijn over de veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Lego Top1Toys Dreamland Intertoys Goodbricks Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463 kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,74 voor LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463 is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 16,95 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 82 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2024 |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60463 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 46 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017784694 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweerauto cadeau voor kinderen - 60463 aankoopt