LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111
- EAN: 5702015591911
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zoek je brandweerspullen bij elkaar: de tv-mast staat in brand! Ga er snel op af in je brandweer hulpvoertuig en probeer de vlammen te blussen. Klim in het bakje van de hoogwerker en gebruik de speciale noppenschietende brandslang om de brand van bovenaf te bestrijden. Er is altijd iets te beleven in LEGO City!
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 5 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar is dit LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 geschikt voor jonge brandweerliefhebbers. De set bevat 3 minifiguren en bestaat uit 368 onderdelen, waaronder een blauw gekleurd voertuig. Met een product breedte van 26.2 cm, hoogte van 7.6 cm en lengte van 28.2 cm biedt dit speelgoeduren creatief plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 kopen voor de prijs van € 78,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 78,95 voor LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,99 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 71,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Auto's Brandweer |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 368 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60111 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26.2 cm |
| Product hoogte | 7.6 cm |
| Product lengte | 28.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Brandweer |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
| Voedingstype | 700002334 |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015591911 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Brandweer Hulpvoertuig - 60111 aankoopt