LEGO City Boevenjacht, kijk uit! De twee boeven gaan er met het gestolen geld vandoor op hun crossmotoren. Stuur een politie-patrouille achter de roekeloos rijdende boeven aan en zorg ervoor dat de agent in zijn snelle politiewagen de schurken in de handboeien legt voordat ze een ongeluk veroorzaken, of verdwijnen met de buit! Inclusief 3 minifiguren met accessoires: boeven en politieagent. Aantal onderdelen in deze LEGO set: 110
De LEGO City Boevenjacht is geschikt voor kinderen en volwassenen. Met een bouwstenen manier van bouwen en een speelgoedthema van bouwplaats, wordt creatief bouwen en spelen gestimuleerd. Deze set heeft een meerkleurig ontwerp en is gemaakt van duurzaam kunststof.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze set is 5 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd is 12 jaar. Het aantal minifiguren in deze set is 3, wat zorgt voor interactief speelplezier. Met in totaal 97 onderdelen biedt deze LEGO set voldoende uitdaging en entertainment.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Boevenjacht - 60042 kopen voor de prijs van € 69,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Boevenjacht - 60042 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Boevenjacht - 60042 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,24 voor LEGO City Boevenjacht - 60042 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 58,71. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 97 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60042 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14.1 cm |
| Product hoogte | 4.8 cm |
| Product lengte | 26.2 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015115452 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Boevenjacht - 60042 aankoopt