LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag)
- EAN: 5702017161006
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Trap het gaspedaal helemaal in voor razendsnelle actie met de Go-kart racer. Plaats verkeerskegels op de baan voor superscherpe bochten en coole manoeuvres. Inclusief een minifiguur van een coureur. De LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) is een kleinverpakking met 39 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar.
Dit bouwset van kunststof kan worden gebruikt door zowel jongens als meisjes. De aanbevolen maximum leeftijd is 99 jaar en de CE markering is zichtbaar. Daarnaast heeft dit speelgoed een jaar van uitgave in 2022 en de taal van de handleiding is Nederlands.
De verpakking heeft een breedte van 72 mm, een hoogte van 25 mm, een lengte van 170 mm en weegt 0.03 kg. Dit product behoort tot het type constructiespeelgoed en de bouwstenen zorgen voor urenlang speelplezier zonder dat een voedingstype nodig is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) kopen voor de prijs van € 10,53. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,50 voor LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 12,84 op 22-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,34. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 39 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Unisex |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30589 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 72 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017161006 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Auto 30589 - Go-Kart Racer (polybag) aankoopt