Zorg dat de quads in perfecte staat zijn voor de race! Laat de hellingbanen zakken zodat de quads op de aanhanger en in de pick-uptruck kunnen worden geplaatst. Koppel de aanhanger aan de pick-up en rijd naar de racebaan. Zet de helmen op, start de quads en geef vol gas! Inclusief twee quad-coureur minifiguren.
De set bestaat uit een pick-uptruck, een aanhanger en twee quads. De pick-uptruck heeft een open laadbak met plaats voor een quad, een trekhaak en een hellingbaan. De aanhanger heeft een hellingbaan en ruimte voor een reservewiel aan de voorkant. Laad de quads op de truck en de aanhanger. Koppel de aanhanger los van de pick-uptruck en laad de quads uit. Maak de quads klaar voor de race met de moersleutel en de brandstofton. Accessoire-elementen: moersleutel, brandstofton en reservewiel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City ATV Raceteam - 60148 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO City ATV Raceteam - 60148 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 19-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 54,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego City |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 239 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60148 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 7.2 cm |
| Product lengte | 26.2 cm |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 19.20 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015865760 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City ATV Raceteam - 60148 aankoopt