LEGO City Arctic Poolonderzoekstruck - 60194
- EAN: 5702016109474
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Laad de LEGO City 60194 Poolonderzoekstruck vol spullen en ga op pad om onderzoek te doen in het ijs! Verzamel tijdens het verkennen van de locatie monsters om in het lab van de truck te analyseren. Ooh, kijk de coole ijswand en die mysterieuze grot eens... wat zou er in die grot te zien zijn? Pas op, een ijsbeer! Fluit om de sledehond te roepen. Het is tijd om terug naar het basiskamp te gaan!
De Poolonderzoekstruck heeft rupsbanden vooraan, 4 terreinbanden, een antenne, lampen, een analysestation aan boord, laadruimte voor de sneeuwscooter en ruimte voor andere apparatuur. De set bevat 3 LEGO® minifiguren: 2 chauffeurs en een bioloog, figuren van een ijsbeer en een sledehond.
De accessoires omvatten een radio, tablet, boor, camera, 2 sonarbakens en een verrekijker. Breng de Poolonderzoekstruck tot leven met de 17101 LEGO® BOOST Creatieve gereedschapskist (apart verkrijgbaar). Combineer de sets en programmeer de truck om verschillende taken uit te voeren. De set is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
Met een hoogte van 10 cm, lengte van 20 cm en breedte van 11 cm is de Poolonderzoekstruck ideaal voor spannende avonturen op het ijs. De sneeuwscooter, ijsgrot en ijswand met boog voegen extra dimensies toe aan het spel. Met 322 onderdelen biedt deze set urenlang bouw- en speelplezier voor nieuwsgierige ontdekkingsreizigers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Arctic Poolonderzoekstruck - 60194 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,24 voor LEGO City Arctic Poolonderzoekstruck - 60194 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 156,00 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 114,76. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 7 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 322 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-60194 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 255 mm |
| Product hoogte | 78 mm |
| Product lengte | 380 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016109474 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Arctic Poolonderzoekstruck - 60194 aankoopt