LEGO City Ambulance - 60451
- EAN: 5702017812410
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de LEGO City Ambulance (60451) kunnen kinderen vanaf 5 jaar spannende reddingsmissies met vol actie naspelen. De ambulance is voorzien van realistische kenmerken, waaronder zijkanten die omhoog kunnen klappen en achterdeuren die open kunnen voor gemakkelijke toegang tot de brancard en medische apparatuur zoals een speelgoedspuit, verband en dokterstas. Daarnaast bevat de set ook een skateboard, een skatehelling en minifiguren van een skateboarder en een verpleegkundige voor eindeloze speelplezier.
Deze LEGO City bouwset bevat een stapsgewijze bouwgids en 3D-instructies in de LEGO Builder app, waardoor kinderen hun bouwproces kunnen volgen en nieuwe mogelijkheden ontdekken. De LEGO City Geweldige voertuigen serie biedt talloze speelmogelijkheden op het land, in de lucht en op het water, waardoor kinderen de ambulance kunnen combineren met andere sets voor nog grotere avonturen.
Kinderen kunnen de ambulance van 184 onderdelen zelfstandig bouwen en genieten van rollenspellen met de accessoires zoals de LEGO injectiespuit, verband en dokterstas. Een ideaal cadeau voor jongens en meisjes vanaf 5 jaar die houden van creatief en fantasierijk spelplezier. Ontdek de eindeloze mogelijkheden van LEGO City en laat je verbeelding de vrije loop in een wereld vol bouwen, spelen en ontdekken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO City Ambulance - 60451 kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Ambulance - 60451 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Ambulance - 60451 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor LEGO City Ambulance - 60451 is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 17,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 184 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2024 |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60451 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 61 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017812410 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Ambulance - 60451 aankoopt