Bouw de spanning op naarmate de kerstdagen dichterbij komen met deze LEGO® City adventkalender 2023 (60381). Kinderen kunnen de dagen aftellen met herkenbare personages, winterse minimodellen en accessoires. Maak van elke dag een magische dag! De LEGO City adventkalender van 2023 is een fantastisch cadeau voor kinderen vanaf 5 jaar. Elke speelgoedverrassing heeft eenvoudige stapsgewijze bouwinstructies, zodat zelfs beginnende LEGO bouwers een leuke bouw- en speelervaring hebben. Een ideaal cadeau voor de feestdagen De LEGO City adventkalender 2023 zit vol leuke modellen en feestelijke verrassingen voor kinderen die graag creatief spelen. Ze kunnen de bouwbare modellen, accessoires en minifiguren in de kalender ook combineren met andere LEGO City speelsets.
Afmetingen: de doos van de LEGO City adventkalender is ca. 26 cm hoog, 38 cm breed en 7 cm diep. Bevat 258 onderdelen.
De LEGO City Adventskalender 2023 maakt van iedere dag een feestje terwijl kinderen aftellen naar Kerstmis met de 24 cadeaus. Achter elk deurtje zit een nieuwe verrassing voor kinderen om te ontdekken, zoals kerstliedjeszanger, ijshockeyspeler, ijsbeeldhouwer en TikTok fan LEGO City minifiguren. Ook inbegrepen in de LEGO set zijn een sneeuwpop, rendier, puppy en kitten dieren figuren, plus minimodellen van de slee van de Kerstman, een kerstboom, cadeaus en nog veel meer leuke dingetjes die kinderen kunnen toevoegen aan hun winterwonderland.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Top1Toys kun je LEGO City Adventskalender 2023 met 24 Cadeautjes - 60381 kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Adventskalender 2023 met 24 Cadeautjes - 60381 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Adventskalender 2023 met 24 Cadeautjes - 60381 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO City Adventskalender 2023 met 24 Cadeautjes - 60381 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 37,99 op 08-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego City |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 258 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60381 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017415581 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Adventskalender 2023 met 24 Cadeautjes - 60381 aankoopt