Open vierentwintig dagen lang elke dag een nieuw deurtje en ontdek de leuke verrassingen van de LEGO® City adventskalender 2019 - 60235! Achter elk deurtje schuilen unieke items zoals voertuigen, kerstthema-objecten en minifiguren. Verwelkom onder andere de Kerstman en een sledehond in deze feestelijke kalender. Laat je verrassen door items zoals een sneeuwscooter, sneeuwfort, adventkerstboom, koekjestafel en nog veel meer! Maak elke dag een nieuw 'deurtje' open en voeg de verzamelde minifiguren toe aan je LEGO® City sets.
De LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 bevat 234 onderdelen, waaronder 7 minifiguren en verschillende kerstthema-accessoires. Met de aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar is deze adventskalender geschikt voor een breed publiek. Bovendien wordt geen enkele accu of batterij voor dit bouwstenen-speelgoed vereist of meegeleverd, wat zorgt voor gemakkelijk speelplezier zonder extra kosten.
De verpakking van de LEGO City adventskalender heeft een breedte van 257 mm, een hoogte van 72 mm, een lengte van 390 mm en weegt in totaal 0.39 kg. De adventskalender is uitgebracht in september 2019 en is perfect voor de kerstperiode. Met de zichtbare CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van dit blauwe bouwspeelgoed gewaarborgd. Deze adventskalender is het ideale kerstcadeau voor LEGO® liefhebbers van alle leeftijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 kopen voor de prijs van € 55,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,74 voor LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,96 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 41,22. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego City |
| Thema | Kerst |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 234 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60235 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Kerst |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016369809 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Adventskalender 2019 - 60235 aankoopt