LEGO City Adventskalender 2017 - 60155
- EAN: 5702015866019
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg nieuwe elementen toe aan je sets of begin een nieuwe verzameling met de verrassingen uit deze LEGO City adventskalender! Maak elke dag een nieuw deurtje open om te zien wat erachter verstopt zit. Is het een voertuig... of een splinternieuwe minifiguur? Misschien zelfs de Kerstman? Daar kun je alleen achter komen als je de deurtjes openmaakt iedere dag één! De kalender bevat zes minifiguren: een jonge snowboarder, een oma, twee medewerkers van de kustwacht, een jungle-onderzoeker en de Kerstman.
Eigenschappen:
- Met 24 verschillende modellen waaronder gebouwen, voertuigen, voorwerpen met kerstthema en minifiguren.
- Maak elke dag een deurtje open om de inhoud te onthullen.
- Verzamel de minifiguren en voeg ze toe aan je collectie!
- Vier de feestdagen in LEGO City stijl met deze leuke adventskalender.
Aantal minifiguren: 6
Aantal onderdelen: 248
Aanbevolen minimum leeftijd: 5 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 12 jaar
Kleur: Groen
Materiaal: Kunststof
Product breedte: 26 cm
Product hoogte: 7 cm
Product lengte: 38 cm
Verpakkingsgewicht: 0.39 kg
Verpakking breedte: 253 mm
Verpakking hoogte: 75 mm
Verpakking lengte: 388 mm
MPN (Manufacturer Part Number): 60155
Jaar van uitgave: 2017
CE markering: Zichtbaar
Kwaliteitslabel: CE
Manier van bouwen: Bouwstenen
Speelgoedthema: Kerst
Speelmethode: Speelgoed
Type constructiespeelgoed: Bouwset
Voedingstype: Niet-elektrisch
EAN: 5702015866019
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 kopen voor de prijs van € 61,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 79,99 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 40,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Kerst |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 248 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60155 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Kerst |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702015866019 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Adventskalender 2017 - 60155 aankoopt